RN732ATTD5110F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD5110F50
JLCPCB Part #
C4148485
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS