RN732ATTD5110D50
MFR.Part #
RN732ATTD5110D50
JLCPCB Part #
C3972376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS