RN732ATTD5103C25
MFR.Part #
RN732ATTD5103C25
JLCPCB Part #
C4282501
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS