RN732ATTD5102D100
MFR.Part #
RN732ATTD5102D100
JLCPCB Part #
C4009326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS