RN732ATTD5052D25
MFR.Part #
RN732ATTD5052D25
JLCPCB Part #
C3947700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS