RN732ATTD5052B10
MFR.Part #
RN732ATTD5052B10
JLCPCB Part #
C4317319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS