RN732ATTD4993D100
MFR.Part #
RN732ATTD4993D100
JLCPCB Part #
C4275703
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS