RN732ATTD4933F50
MFR.Part #
RN732ATTD4933F50
JLCPCB Part #
C4130793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 493kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS