RN732ATTD4931F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD4931F50
JLCPCB Part #
C4145015
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS