RN732ATTD4931F10
MFR.Part #
RN732ATTD4931F10
JLCPCB Part #
C4261806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS