RN732ATTD4752C50
MFR.Part #
RN732ATTD4752C50
JLCPCB Part #
C3970851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS