RN732ATTD45R9B50
MFR.Part #
RN732ATTD45R9B50
JLCPCB Part #
C4116840
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS