RN732ATTD4422A05
MFR.Part #
RN732ATTD4422A05
JLCPCB Part #
C4045273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS