RN732ATTD4370D50
MFR.Part #
RN732ATTD4370D50
JLCPCB Part #
C3993644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 437Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS