RN732ATTD4323F50
MFR.Part #
RN732ATTD4323F50
JLCPCB Part #
C4137649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS