RN732ATTD4323F100
MFR.Part #
RN732ATTD4323F100
JLCPCB Part #
C4125733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS