RN732ATTD41R7F25
MFR.Part #
RN732ATTD41R7F25
JLCPCB Part #
C3931023
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS