RN732ATTD41R2C50
MFR.Part #
RN732ATTD41R2C50
JLCPCB Part #
C4187288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS