RN732ATTD40R7C25
MFR.Part #
RN732ATTD40R7C25
JLCPCB Part #
C4116398
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS