RN732ATTD4070B50
MFR.Part #
RN732ATTD4070B50
JLCPCB Part #
C4286555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS