RN732ATTD4020F50
MFR.Part #
RN732ATTD4020F50
JLCPCB Part #
C3923241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS