RN732ATTD39R2C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD39R2C50
JLCPCB Part #
C4248130
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS