RN732ATTD39R0F25
MFR.Part #
RN732ATTD39R0F25
JLCPCB Part #
C4289266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS