RN732ATTD3972D100
MFR.Part #
RN732ATTD3972D100
JLCPCB Part #
C3932733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS