RN732ATTD3832C50
MFR.Part #
RN732ATTD3832C50
JLCPCB Part #
C4216001
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS