RN732ATTD35R7C50
MFR.Part #
RN732ATTD35R7C50
JLCPCB Part #
C4146759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS