RN732ATTD35R2C50
MFR.Part #
RN732ATTD35R2C50
JLCPCB Part #
C4283108
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS