RN732ATTD3401D100
MFR.Part #
RN732ATTD3401D100
JLCPCB Part #
C4275474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS