RN732ATTD3303C25
MFR.Part #
RN732ATTD3303C25
JLCPCB Part #
C4319556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS