RN732ATTD3240B10
MFR.Part #
RN732ATTD3240B10
JLCPCB Part #
C4307555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS