RN732ATTD3202A25
MFR.Part #
RN732ATTD3202A25
JLCPCB Part #
C4057727
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS