RN732ATTD31R2C25
MFR.Part #
RN732ATTD31R2C25
JLCPCB Part #
C3961178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS