RN732ATTD3163F50
MFR.Part #
RN732ATTD3163F50
JLCPCB Part #
C4005427
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS