RN732ATTD3163F100
MFR.Part #
RN732ATTD3163F100
JLCPCB Part #
C4127236
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS