RN732ATTD3093F50
MFR.Part #
RN732ATTD3093F50
JLCPCB Part #
C4252851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS