RN732ATTD3093B50
MFR.Part #
RN732ATTD3093B50
JLCPCB Part #
C4200383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS