RN732ATTD3092C50
MFR.Part #
RN732ATTD3092C50
JLCPCB Part #
C3980230
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS