RN732ATTD3091A10
MFR.Part #
RN732ATTD3091A10
JLCPCB Part #
C4204440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS