RN732ATTD3011C10
MFR.Part #
RN732ATTD3011C10
JLCPCB Part #
C3966956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS