RN732ATTD3010B10
MFR.Part #
RN732ATTD3010B10
JLCPCB Part #
C4064750
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS