RN732ATTD3010A25
MFR.Part #
RN732ATTD3010A25
JLCPCB Part #
C4274232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS