RN732ATTD3001B10
MFR.Part #
RN732ATTD3001B10
JLCPCB Part #
C4045960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS