RN732ATTD2870B50
MFR.Part #
RN732ATTD2870B50
JLCPCB Part #
C4305543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS