RN732ATTD2840A10
MFR.Part #
RN732ATTD2840A10
JLCPCB Part #
C4200451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS