RN732ATTD2742F50
MFR.Part #
RN732ATTD2742F50
JLCPCB Part #
C4142853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS