RN732ATTD2711D25
MFR.Part #
RN732ATTD2711D25
JLCPCB Part #
C4235601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.71kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS