RN732ATTD2710B25
MFR.Part #
RN732ATTD2710B25
JLCPCB Part #
C3927704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 271Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS