RN732ATTD2701F100
MFR.Part #
RN732ATTD2701F100
JLCPCB Part #
C4343102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS