RN732ATTD2701D50
MFR.Part #
RN732ATTD2701D50
JLCPCB Part #
C4321414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS