RN732ATTD2701B25
MFR.Part #
RN732ATTD2701B25
JLCPCB Part #
C186485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS